Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | VII-555-LP-Stainless Steel Vada, medu wada |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 350 g |
| Warranty Summary | 1yr Replacement Warrenty |
| Not Covered in Warranty | Physical Wear and Tear are not covered in Warranty |


Reviews
There are no reviews yet.