Description
Windy Air cooler
Windy Air cooler
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Air king |
| Model Name | Mini Windy Air Cooler 10L |
| Color | White |
| Type | Room/Personal |
| Number of Speeds | 7 |
| Blower/Fan | Fan |
| Water Tank Capacity | 10 L |
| Power Consumption - Heating | 1 W |
| Width x Height x Depth | 36 cm x 57 cm x 28 cm |
| Warranty Summary | Na |
| Covered in Warranty | Na |
| Not Covered in Warranty | Na |
| Domestic Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.