Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 Packet of Dog Food |
| Brand | All4pets |
| Model Number | A4P SMB20 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 20 kg |
| Model Name | Monge |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Chicken |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 Packet of Dog Food |
| Brand | All4pets |
| Model Number | A4P SMB20 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 20 kg |
| Model Name | Monge |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Chicken |
Reviews
There are no reviews yet.