Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ALMINO |
| Model Number | QWAH` |
| Type | Fan |
| Auto-revolving Heater | No |
| Tip-over Switch | Yes |
| Overheat Protection | No |
| Touch Sensor | No |
| Maximum Power Consumption | 400 W |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ALMINO |
| Model Number | QWAH` |
| Type | Fan |
| Auto-revolving Heater | No |
| Tip-over Switch | Yes |
| Overheat Protection | No |
| Touch Sensor | No |
| Maximum Power Consumption | 400 W |
Reviews
There are no reviews yet.