Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 kitchen scale with batteries |
| Model Name | SF400A |
| Model Number | 400A |
| Color | White |
| Warranty Summary | 1 month |
| Warranty Service Type | replacement or refund |
| Covered in Warranty | 1 month against manufacturing defect |
| Not Covered in Warranty | physical or liquid damage |


Reviews
There are no reviews yet.