Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AMANZA |
| Model Number | 6 in 1 Egg Boiler 1 |
| Number of Eggs Boiled | 1 |
| Number of Eggs Poached | 6 |
| Number of Layers | 1 |
| Cooking Modes | Soft boiled |
| Color | Multicolor |
| Material | Plastic |
| Non-stick Coating | No |
| Power Consumption | 150 W |


Reviews
There are no reviews yet.