Description
American Green Bee Honey – 500g
American Green Bee Honey – 500g
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | American Green |
| Model Name | Bee Honey – 500g |
| Quantity | 500 g |
| Source Type | Honey Bee |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 365 Days |
| Organic | No |
Reviews
There are no reviews yet.