Description
American Green Organic Bee Honey – 453g
American Green Organic Bee Honey – 453g
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | American Green |
| Model Name | Organic Bee Honey – 453g |
| Quantity | 453 g |
| Source Type | Honey Bee |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Organic | No |
Reviews
There are no reviews yet.