Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | amlamrut |
| Model Name | Amla 1kg |
| Type | Murabba |
| Base Ingredient | Amla |
| Quantity | 1 kg |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Taste | Sweet |
| Organic | No |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Ingredients | amla, sugar |
| Width | 8.5 |
| Height | 11.5 |
| Depth | 8.5 |


Reviews
There are no reviews yet.