Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Amul |
| Model Number | Chocolate Syrup -650g By Padelasuperstore |
| Quantity | 650 g |
| Organic | Yes |
| Gourmet | No |
| Flavor | Chocolate |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Is Perishable | No |
| Dietary Preference | Wheat Free |
| Added Preservatives | No |
| Shelf Life | 20736000 Months |
| Model Name | Chocolate syrup By Padelasuperstore |


Reviews
There are no reviews yet.