Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Amul |
| Model Name | Mithai Mate Sweetened Condensed Milk (200 g) (Pack of 3) |
| Type | Malpua |
| Quantity | 200 g |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Container Type | Tin |
| Pack of | 3 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | Yes |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |


Reviews
There are no reviews yet.