Description
Anjali has grew up today in a leading pioneer brand in kitchenware and we can proudly claim “har ghar mai” in it’s true sense.
Anjali has grew up today in a leading pioneer brand in kitchenware and we can proudly claim “har ghar mai” in it’s true sense.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ANJALI |
| Model ID | DGTS1 |
| Slice Capacity | 1 |
| Color | Black |
| Power Consumption | NA W |
| W x H x D | 15 cm |
| Net Weight | 0.5 kg |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.