Description
Kills bacteria and remove bad smell, Ideal for fridge and shoe rack,99% sterilization rate Light and compact 7 day battery backup
Kills bacteria and remove bad smell, Ideal for fridge and shoe rack,99% sterilization rate Light and compact 7 day battery backup
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AODMA |
| Model Name | ST-807 |
| Type | Fridge |
| Filter Type | Ozone Generator |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 40 sq ft |
| Air Flow Level | 20 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 5 W |
| Width | 5 cm |
| Height | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.