Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Knobs | 1 |
| Sales Package | 1 Thermostat |
| Brand | Arvika sales |
| Model Number | Thermostat for Godrej Frost free Double Door Refrigerator (Match & Buy) |
| Material | Plastic |
| Suitable For | Godrej Double Door Refrigerator |
| Color | White |
| Size | Staandard |
| Inner Diameter | 5 cm |
| Height | 10 cm |


Reviews
There are no reviews yet.