Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Knobs | 1 |
| Sales Package | 1 Thermostat |
| Brand | Arvika sales |
| Model Number | Whirlpool Original Thermostat for Double Door Refrigerator (Match&Buy) |
| Material | Stainless steel |
| Suitable For | Whirlpool double door refrigerator |
| Color | Grey |
| Size | 1 |
| Inner Diameter | 4 cm |
| Height | 6 cm |


Reviews
There are no reviews yet.