Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 1 |
| Sales Package | 1 Bottle Shelf |
| Brand | Arvika sales |
| Model Number | Whirlpool Single Door Refrigerator Bottle Shelf (Part No: A204122) |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Whirlpool Single Door Refrigerator |
| Width | 8.6 cm |
| Length | 41 cm |
| Weight | 400 g |


Reviews
There are no reviews yet.