Description
easy life
easy life
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction cook top |
| Brand | ASFACT SURYA KAP |
| model_name | INDUCTION 210 |
| Model | 210 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Gold, Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 4.5 kg |
| Service Type | na |
| Warranty Summary | na |
| Covered In Warranty | na |
| Not Covered In Warranty | na |
Reviews
There are no reviews yet.