Description
EASY TO USE ,POWER CONSUPTION
EASY TO USE ,POWER CONSUPTION
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1PCS |
| Brand | ASFACT SURYA KAP |
| model_name | AKSH 150 |
| Model | AKSH 150 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 2 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.