Description
A small sinking pellet made with a high content of Australian Black Worms
A small sinking pellet made with a high content of Australian Black Worms
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Australian Black Worms |
| Model Number | 0902 |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 82 g |
| Model Name | sinking pellets 82g |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Young |
| Flavor | NA |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
Reviews
There are no reviews yet.