Description
Now You Can Make Sweet Donut & Menduwada With Just A Single Press. No more hassles of holding the batter in your hand. Donut & Medu-Vada Maker is one of the most Innovative Kitchenware Kitchen Tool Product.
Now You Can Make Sweet Donut & Menduwada With Just A Single Press. No more hassles of holding the batter in your hand. Donut & Medu-Vada Maker is one of the most Innovative Kitchenware Kitchen Tool Product.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BAHISHT |
| Model Number | MENDUVADA MAKER PLASTIC |
| Material | Plastic |
| Width | 7 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.