Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | ONE UNIT IRON, WATER MEASURING CUP, INSTRUCTION MANUAL, WARRANTY CARD |
| Brand | BAJA |
| Model | BAJAJ MX 16 |
| Type | Steam |
| Color | PINK BLACK |
| Spray | Yes |
| Cordless | No |
| Power Consumption | 1400 W |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Service Type | REPAIR , ONLINE CUSTMORE CARE BAJAJ |


Reviews
There are no reviews yet.