Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Bajaj |
| Model | DX 2 |
| Type | Dry |
| Color | Black, Grey |
| Country of Origin | IN |
| Power Consumption | 600 W |
| Height | 11 cm |
| Width | 12 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Bajaj |
| Model | DX 2 |
| Type | Dry |
| Color | Black, Grey |
| Country of Origin | IN |
| Power Consumption | 600 W |
| Height | 11 cm |
| Width | 12 cm |
Reviews
There are no reviews yet.