Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | BAJAJ |
| Model | DX 2 600-Watt Light Weight Dry Iron (Black) |
| Type | Dry |
| Color | Black |
| Country of Origin | IN |
| Power Consumption | 600 W |
| Height | 16 cm |
| Width | 18 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | BAJAJ |
| Model | DX 2 600-Watt Light Weight Dry Iron (Black) |
| Type | Dry |
| Color | Black |
| Country of Origin | IN |
| Power Consumption | 600 W |
| Height | 16 cm |
| Width | 18 cm |
Reviews
There are no reviews yet.