Description
Model name GX3 DlX 500W 5 YEARS WARRANTY 3 Jar
Model name GX3 DlX 500W 5 YEARS WARRANTY 3 Jar
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Auto Switch Off | No |
| Material | PVC |
| Warranty Summary | 5 years |
| Warranty Service Type | Home services |
| Covered in Warranty | Manufacturing defect only |
| Not Covered in Warranty | Physical damage & mishandling |
| Depth | 31 cm |
| Height | 28 cm |
| Width | 19 cm |
| Weight | 3.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.