Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 MAIN UNIT, 1 WARRANTY CARD, 1 INSTRUCTION MANUAL |
| Brand | bajaj |
| Model | New Popular 1000W |
| Type | Dry |
| Color | WHITE, LAVENDER |
| Temperature Control | Yes |
| Steam Burst | No |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 1000 W |
| Height | 10 cm |
| Width | 10 cm |


Reviews
There are no reviews yet.