Description
2000W ACTIVE INDUCTION
2000W ACTIVE INDUCTION
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 UNIT INDUCTION |
| Brand | Baltra |
| model_name | ACTI_24 |
| Model | activa Bic-124 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | ONSITE |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty |
| Covered In Warranty | MANUFACTURER DEFECTS |
| Not Covered In Warranty | PHYSICAL DAMAGE |
Reviews
There are no reviews yet.