Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BARIA |
| Model Number | Mede Vadu |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 350 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BARIA |
| Model Number | Mede Vadu |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 350 g |
Reviews
There are no reviews yet.