Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | beaphar |
| Model Number | Dental Powder 75gm with brown sea weed extract |
| Type | Dental Care |
| Form Factor | Powder |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Suitable For | Adult, New Born, Young |
| Quantity | 75 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | beaphar |
| Model Number | Dental Powder 75gm with brown sea weed extract |
| Type | Dental Care |
| Form Factor | Powder |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Suitable For | Adult, New Born, Young |
| Quantity | 75 g |
Reviews
There are no reviews yet.