Description
Polished Glass.6 Preset Menu.Auto Pan DetectionAdjustable TimerAuto Shut Off.
Polished Glass.6 Preset Menu.Auto Pan DetectionAdjustable TimerAuto Shut Off.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Induction Cook Top |
| Brand | Bestech |
| model_name | Fiero |
| Model | ICT_01-02 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1700 W |
| Power Input | 220-240 V, 50-60 Hz |
| Weight | 0 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.