Description
Plastic Medu Vada Maker, Mendu Vada Machine
Plastic Medu Vada Maker, Mendu Vada Machine
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BHARAT ENTERPRISE |
| Model Number | Plastic Medu Vada Maker, Mendu Vada Machine |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.