Description
Nutri Blend a Mini Mixer Grinder450 watts1 year warranty
Nutri Blend a Mini Mixer Grinder450 watts1 year warranty
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Mixer grinder juicer |
| Warranty Summary | 1 |
| Warranty Service Type | Service |
| Covered in Warranty | Motor |
| Not Covered in Warranty | na |
| Depth | 5 cm |
| Height | 8 cm |
| Width | 7 cm |
| Weight | 0.5 |
Reviews
There are no reviews yet.