Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bhumika |
| Model Name | Sweet Coconut Peda |
| Type | Peda |
| Quantity | 1 kg |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Container Type | Mason Jar |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |
| Width | 12 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 1 kg |


Reviews
There are no reviews yet.