Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bit-Chu |
| Model Number | MAKER PLASTIC Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 249 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bit-Chu |
| Model Number | MAKER PLASTIC Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 249 g |
Reviews
There are no reviews yet.