Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Blueorange |
| Model Name | ORGANIC BROWN PREMIUM |
| Rice Type | Basmati Rice |
| Quantity | 500 g |
| Texture | NA |
| Color | Brown |
| Organic | Organic |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Container Type | Pouch |
| Width | 15 cm |
| Height | 2 cm |


Reviews
There are no reviews yet.