Description
Usage: Touch the switch once, Open continuou spray function, press the switch again, spray for 10 seconds, then stop 5 seconds
Usage: Touch the switch once, Open continuou spray function, press the switch again, spray for 10 seconds, then stop 5 seconds
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BNSP |
| Model Name | Lovely Bear Magic Diamond Cool Mist Humidifiers with Led Night Light Colorful Change for Car, Office |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 30 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.