Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | HALFROPCHAIN22MMBLU |
| Brand Color | Royal Blue |
| Type | Cord |
| Color | Blue |
| Pet Type | Dog |
| Material | Polypropylene, Iron, Cast Iron |
| Multiple Leash | No |
| Retractable | No |
| Length | 130 cm |
| Weight | 530 g |
| Tolerable Weight | 150 kg |


Reviews
There are no reviews yet.