Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Dog Choke Collar |
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | Choke Collar Black 1.25" |
| Brand Color | Black |
| Type | Collar |
| Pet Type | Dog |
| Collar Type | Choke Chain |
| Harness Type | Assistance |
| Color | Black |
| Size | Large |
| Minimum Size | 48 cm |
| Maximum Size | 62 cm |
| Material | Nylon |
| Retractable | No |
| Reversible | No |
| Adjustable | Yes |
| Padded | No |
| Width | 35 |


Reviews
There are no reviews yet.