Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Dog Harness +1 Leash |
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | BBSETFURBK1INCH |
| Brand Color | Black |
| Type | Harness & Leash |
| Pet Type | Dog |
| Collar Type | Show |
| Harness Type | Show |
| Color | Black |
| Size | Medium |
| Minimum Size | 40 cm |
| Maximum Size | 55 cm |
| Material | Nylon |
| Retractable | No |
| Reversible | No |
| Adjustable | Yes |
| Padded | Yes |
| Width | 25 |


Reviews
There are no reviews yet.