Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BRINDLE |
| Model Number | 5N0SSW5RFJWK |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 5.3 cm |
| Height | 5.3 cm |
| Depth | 17.3 cm |


Reviews
There are no reviews yet.