Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Brio Nutrition |
| Model Number | 8906049995173 |
| Quantity | 300 g |
| Flavor | Orange |
| Protein Type | BCAA |
| Usage Timings | Post-workout |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Gluten Free |
| Composition | Micronised L-leucine – 2250 mg, Micronised L-isoleucine – 1125 mg, Micronised L-valine – 1125 mg |
| Number of Scoops per Container | 60 |
| Ayurvedic | No |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 5 g |
| Model Name | Health Supplement |


Reviews
There are no reviews yet.