Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BRITISH BIOLOGICALS |
| Model Number | BNV77 |
| Quantity | 500 g |
| Flavor | Chocolate |
| Protein Type | Protein Blends |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Composition | NA |
| Food Preference | Eggetarian, Jain, Vegetarian, Non-vegetarian, Vegan |
| Model Name | B-Protein Nutritional Supplement – 500 g (Chocolate) |


Reviews
There are no reviews yet.