Description
C Comfort Faux Leather Briefcase Office Bag, Stylish In Every Sense, This Briefcase Office Bag Is Very Durable And Long Lasting, Easy Access And Grab Handles For Hassle-Free Portability
C Comfort Faux Leather Briefcase Office Bag, Stylish In Every Sense, This Briefcase Office Bag Is Very Durable And Long Lasting, Easy Access And Grab Handles For Hassle-Free Portability
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Material | Leather |
| Model Name | Genuine Leather Briefcase Bag Cum Office File Bag for Men |
| Size | Small |
| Style Code | EL628_BR |
| Inner Material | Cloth |
| Closure | Combination Lock |
| Locking Mechanism | Combination Lock |
| Finish | Grossy |
| Sales Package | 1 Piece briefcase |
| Width | 430 mm |
| Height | 330 mm |
| Depth | 70 mm |
| Weight | 2000 g |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.