Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | CELESTEN FASHION |
| Model Number | 32123123 |
| Material | Steel |
| Width | 6 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 200 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | CELESTEN FASHION |
| Model Number | 32123123 |
| Material | Steel |
| Width | 6 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.