Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | champs nutrition |
| Model Number | size muscle pump |
| Quantity | 1800 g |
| Flavor | american ice cream |
| Protein Type | Weight Gainers/Mass Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | No Corn |
| Composition | protein, arginine, carbohydrates |
| Number of Scoops per Container | 36 |
| Ayurvedic | No |
| Container Type | Jar |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 50 g |
| Model Name | sz & msl pmp |


Reviews
There are no reviews yet.