Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | 3028#-Suede-NDM-MAroon |
| External Width | 28 cm |
| External Height | 27 cm |
| External Depth | 12 inch |
| Closure | Zipper |
| Leather Type | Top Grain |
| Tanning Process | Vegetable |
| Expandable Features | No |


Reviews
There are no reviews yet.