Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Charliee |
| Model Name | Gajak – Peanuts Sweet Bar 200g each – Pack of 2 |
| Type | Chikki |
| Quantity | 200 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 2 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |


Reviews
There are no reviews yet.