Description
THYME PAIRS FAMOUSLY WITH MEAT, TOMATOES, AND BEANS. THESE HERBS BLENDS ARE FREQUENTLY USED TO FLAVOUR MEAT, STEWS AND SOUPS.
THYME PAIRS FAMOUSLY WITH MEAT, TOMATOES, AND BEANS. THESE HERBS BLENDS ARE FREQUENTLY USED TO FLAVOUR MEAT, STEWS AND SOUPS.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Thyme Herbs |
| Quantity | 30 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | ChetSpice Thyme 30g |
| Ingredients | Thyme |
| Form | Leaves |
Reviews
There are no reviews yet.