Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Pasta Mix Seasoning |
| Quantity | 78 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | COMBO PACK OREGANO 30g + WHITE SAUCE PASTA 48g |
| Form | Flakes |


Reviews
There are no reviews yet.