Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Peri Peri Seasoning |
| Quantity | 90 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | COMBO( PERI PERI 50g + CHILLY FLAKES 40g) |
| Form | Powder |


Reviews
There are no reviews yet.