Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Mint Seasoning |
| Quantity | 16 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | MINT |
| Form | Leaves |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Mint Seasoning |
| Quantity | 16 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | MINT |
| Form | Leaves |
Reviews
There are no reviews yet.